Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej II Biegu Przełajowym Służb Mundurowych w Goleniowie - Sport -

Nawigacja

Sport

II Biegu Przełajowym Służb Mundurowych w Goleniowie

Autor:

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie wzięli po raz drugi udział w „II Biegu Przełajowym Służb Mundurowych o puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Goleniowie.” Podobnie jak w zeszłym roku trasa biegu liczyła 3 km z podziałem uczestników na dwie kategorie wiekowe.  Poza reprezentantami Straży Granicznej w biegu udział wzięli przedstawiciele Służby Więziennej, Policji oraz Straży Pożarnej z regionu. Funkcjonariusze Placówki w Szczecinie-Goleniowie zdobyli w zawodach, aż  trzy puchary! Zajęli: II miejsce w kategorii wiekowej do 35 lat oraz II miejsce i III miejsce (kategoria wiekowa powyżej  35 lat).