Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej „XXVI Międzynarodowy Bieg Zaślubin w Kołobrzegu” - Sport -

Nawigacja

Sport

„XXVI Międzynarodowy Bieg Zaślubin w Kołobrzegu”

Autor:

18.03.2012 r. w ramach uczczenia 62 Rocznicy Zakończenia walk o Kołobrzeg i Zaślubin z Morzem w Kołobrzegu odbył się XXVI „Bieg Zaślubin”. Start funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie był równocześnie inauguracją sezonu biegowego. Ośmioosobowa reprezentacja funkcjonariuszy wystartowała w kategorii służb mundurowych reprezentując Straż Graniczną na dystansie 15 km. Łącznie w kategoriach generalnych kobiet i mężczyzn oraz w dodatkowych kategoriach służb mundurowych, małżeństw, niepełnosprawnych i morsów uczestniczyło 720 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

18.03.2012 r. w ramach uczczenia 62 Rocznicy Zakończenia walk o Kołobrzeg i Zaślubin z Morzem w Kołobrzegu odbył się XXVI „Bieg Zaślubin”.

Start funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki Straży Granicznej w Szczecinie-Goleniowie był równocześnie inauguracją sezonu biegowego. Ośmioosobowa reprezentacja funkcjonariuszy wystartowała w kategorii służb mundurowych reprezentując Straż Graniczną na dystansie 15 km. Łącznie w kategoriach generalnych kobiet i mężczyzn oraz w dodatkowych kategoriach służb mundurowych, małżeństw, niepełnosprawnych i morsów uczestniczyło 720 osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.


Składamy serdeczne podziękowania dla ppłk. SG Romana Biernackiego Komendanta Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu za pomoc logistyczną udzieloną naszym funkcjonariuszom przed startem w biegu i po zakończeniu.

Następna impreza biegowa „Bieg Transgraniczny” odbędzie się 3 maja br. w Gryfinie.do góry