Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej III miejsce PSG w Szczecinie w I. Piłkarskim Turnieju Służb Mundurowych o puchar Burmistrza Gminy Nowe Warpno - Sport -

Nawigacja

Sport

III miejsce PSG w Szczecinie w I. Piłkarskim Turnieju Służb Mundurowych o puchar Burmistrza Gminy Nowe Warpno

08.08.2012

Na zaproszenie Burmistrza Gminy Nowe Warpno Pana Władysława KIRAGI 3 sierpnia br. drużyna reprezentująca Placówkę SG w Szczecinie wzięła udział w I. Piłkarskim Turnieju Służb Mundurowych zorganizowanym na ,,ORLIKU” w Brzózkach. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyło pięć drużyn reprezentujących służby mundurowe.

Na zaproszenie Burmistrza Gminy Nowe Warpno Pana Władysława KIRAGI 3 sierpnia br. drużyna reprezentująca Placówkę SG w Szczecinie wzięła udział w I. Piłkarskim Turnieju Służb Mundurowych zorganizowanym na ,,ORLIKU” w Brzózkach. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyło pięć drużyn reprezentujących służby mundurowe.Drużyny reprezentowały:

1. Komendę Powiatową Policji w Policach,

2. Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Policach,

3. Ochotniczą Straż Pożarną w Nowym Warpnie,

4. Ochotniczą Straż Pożarną w Brzózkach,

5. Placówkę SG w Szczecinie.

Po przywitaniu zaproszonych gości i drużyn, zabrzmiały słowa ,,niech wygra najlepszy”, którymi to Pana Burmistrz oficjalnie otworzył turniej piłkarski. Rozgrywki przebiegały w tzw. systemie ,,każdy z każdym” w meczach trwających po 15 minut, w duchu sportowej rywalizacji, z ogromnym zaangażowaniem i nieocenionym poświęceniem zawodników do ostatnich sekund meczu.

W tegorocznych rozgrywkach najlepsi okazali się strażacy z OSP w Nowym Warpnie, którzy w decydującym meczu pokonali drużynę policjantów z Polic, natomiast trzecie miejsce wywalczyli funkcjonariusze straży granicznej. Na zakończenie turnieju puchar zwycięskiej drużynie i pamiątkowe upominki dla wszystkich uczestników turnieju wręczał Starosta Powiatu Polickiego Pan Leszek Guździoł oraz Burmistrz Gminy Nowe Warpno Pan Władysław Kiraga.do góry