Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Wielkie zwycięstwo młodych - Sport -

Nawigacja

Sport

Wielkie zwycięstwo młodych

15.10.2012

Trenowana przez funkcjonariusza Straży Granicznej drużyna 12-13 latków "Herkules Grabice" zwycięzcą Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Drużynę "Herkules Grabice", która w minioną sobotę, tj. 13.10, zwyciężyła w wielkim finale Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców w wieku 12-13 lat. do zwycięstwa doprowadził trener - funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze - Babimoście - st.chor. SG Arkadiusz Jagiełło. Od ponad pięciu lat w czasie wolnym trenuje on młodych piłkarzy z Grabic, którzy - jak widać po wynikach - pod jego okiem rosną na małych mistrzów. W wielkim finale pokonali swoich rywali 2:1. To nie jedyny funkcjonariusz Straży Granicznej, który w czasie wolnym czynnie uprawia sport dodatkowo służąc swoim doświadczenie edukując dzieci i młodzież. Jednak do tej pory nikomu nie udało się osiągnąć tak spektakularnych wyników swych podopiecznych. W turnieju startowało ponad 700 uczestników, stanowiących 64 drużyny.

Trenowana przez funkcjonariusza Straży Granicznej drużyna 12-13 latków "Herkules Grabice" zwycięzcą Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Drużynę "Herkules Grabice", która w minioną sobotę, tj. 13.10, zwyciężyła w wielkim finale Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców w wieku 12-13 lat. do zwycięstwa doprowadził trener - funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze - Babimoście - st.chor. SG Arkadiusz Jagiełło. Od ponad pięciu lat w czasie wolnym trenuje on młodych piłkarzy z Grabic, którzy - jak widać po wynikach - pod jego okiem rosną na małych mistrzów. W wielkim finale pokonali swoich rywali 2:1.

To nie jedyny funkcjonariusz Straży Granicznej, który w czasie wolnym czynnie uprawia sport dodatkowo służąc swoim doświadczenie edukując dzieci i młodzież. Jednak do tej pory nikomu nie udało się osiągnąć tak spektakularnych wyników swych podopiecznych. W turnieju startowało ponad 700 uczestników, stanowiących 64 drużyny.

Zdjęcia: Organizatorzy Turnieju Orlika 2012


do góry