Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej I miejsce dla NoOSG w II Mistrzostwach SG w Półmaratonie - Sport -

Nawigacja

Sport

I miejsce dla NoOSG w II Mistrzostwach SG w Półmaratonie

25.03.2013

24 marca w ramach 8 Półmaratonu Warszawskiego odbyły się II Mistrzostwa Straży Granicznej w Półmaratonie (W ZIMOWEJ AURZE). W zawodach wystartowało jedenaście trzyosobowych drużyn z jednostek organizacyjnych Straży Granicznej. Nasi zawodnicy biegli wśród 10.tysięcznej grupy biegaczy. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zdobyli funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie: chor. SG WOJCIECH CYBRUCH, st. sierż SG ŁUKASZ HARĘŻA, st . chor. rez. SG JÓZEF PODBERESKI. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Sudeckiego OSG, a trzecie funkcjonariusze z Bieszczadzkiego OSG. Gratulujemy naszym funkcjonariuszom!! Zawodnicy przyjmowali gratulacje i dyplomy od Komendanta Głównego SG gen. bryg SG Dominika TRACZA.

24 marca w ramach 8 Półmaratonu Warszawskiego odbyły się II Mistrzostwa Straży Granicznej w Półmaratonie (W ZIMOWEJ AURZE). W zawodach wystartowało jedenaście trzyosobowych drużyn z jednostek organizacyjnych Straży Granicznej. Nasi zawodnicy biegli wśród 10.tysięcznej grupy biegaczy.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zdobyli funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie: chor. SG WOJCIECH CYBRUCH, st. sierż SG ŁUKASZ HARĘŻA, st . chor. rez. SG JÓZEF PODBERESKI.

Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Sudeckiego OSG, a trzecie funkcjonariusze z Bieszczadzkiego OSG. Gratulujemy naszym funkcjonariuszom!! Zawodnicy przyjmowali gratulacje i dyplomy od Komendanta Głównego SG gen. bryg SG Dominika TRACZA.

W klasyfikacji indywidualnej wyniki były następujące:

1 miejsce st. sierż. SG MICHAŁ JAMIOŁ PSG KIELCE Nawiślański OSG CZAS 01:13:48 h

2 miejce st., chor rez. SG JÓZEF PODBERESKI Nadodrzański OSG CZAS 01;15:51 h

3 miejsce st. chor. SG Andrzej LUŚNIA PSG Bezledy Warmińsko Mazurski OSG czas 01:18:41 h