Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej X Dąbski Bieg Uliczny - Sport -

Nawigacja

Sport

X Dąbski Bieg Uliczny

06.06.2013

05 czerwca 2013 r. odbył się jubileuszowych X Dąbski Bieg Uliczny organizowany przez Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie oraz Zespół Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent Promocja Postęp. Tegoroczna edycja biegu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród służb mundurowych wzięli w niej udział przedstawiciele Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej, 3 Batalionu Logistycznego w Mostach, Policji oraz Straży Granicznej. Funkcjonariusze Straży Granicznej już po raz czwarty uczestniczyli w Dąbskim Biegu. Nadodrzański Oddział SG reprezentowali przedstawiciele Placówki SG w Szczecinie Porcie oraz Placówki SG w Szczecinie Goleniowie. Funkcjonariusze SG wzięli udział w biegu na dystansie 1500 m. w kategorii „Bieg Służb Mundurowych”.

05 czerwca 2013 r. odbył się jubileuszowych X Dąbski Bieg Uliczny organizowany przez Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie oraz Zespół Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent Promocja Postęp. Tegoroczna edycja biegu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród służb mundurowych wzięli w niej udział przedstawiciele Straży Pożarnej, Żandarmerii Wojskowej, 3 Batalionu Logistycznego w Mostach, Policji oraz Straży Granicznej.

Funkcjonariusze Straży Granicznej już po raz czwarty uczestniczyli w Dąbskim Biegu. Nadodrzański Oddział SG reprezentowali przedstawiciele Placówki SG w Szczecinie Porcie oraz Placówki SG w Szczecinie Goleniowie. Funkcjonariusze SG wzięli udział w biegu na dystansie 1500 m. w kategorii „Bieg Służb Mundurowych”.


W kategorii kobiet I miejsce zajęła st. chor. SG Izabela BOCHEN, II i III miejsca zajęły Panie z 3 Batalionu Logistycznego w Mostach. Wśród mężczyzn kolejne miejsca na podium zajęli Panowie reprezentujący Żandarmerię Wojskową i Policję .

Dąbskie Biegi Uliczne to doskonała promocja wszelkich form rekreacji i zdrowego trybu życia wśród młodzieży i dorosłych. Udział funkcjonariuszy w tej szlachetnej rywalizacji przyczynia się do kształtowania pozytywnego wizerunku Straży Granicznej w środowisku szczecińskim.


do góry