Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej I Mistrzostwa Nadodrzańskiego OSG w biegu ulicznym na 10 km - Sport -

Nawigacja

Sport

I Mistrzostwa Nadodrzańskiego OSG w biegu ulicznym na 10 km

Autor:

30 sierpnia 2015 r. na ulicach Krosna Odrzańskiego odbyły się I Mistrzostwa Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w biegu ulicznym na dystansie 10 km. Zawody zostały rozegrane w ramach biegu „Krośnieńska Dziesiątka”.Na starcie biegu stanęło 13 funkcjonariuszy i pracowników komendy oddziału i placówek NoOSG. Najlepsi wśród strażników granicznych okazali się Wojciech Cybruch (WOŚ), który pokonał trasę w czasie 36:57, Paweł Bogdał (PSG we Wrocławiu – Strachowicach) z czasem 37:31 i Łukasz Haręża (WZD) z czasem 37:59. W klasyfikacji kobiet „mundurowych” pierwsze miejsce zdobyła Izabela Narkun (WOI).

30 sierpnia 2015 r. na ulicach Krosna Odrzańskiego odbyły się I Mistrzostwa Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w biegu ulicznym na dystansie 10 km. Zawody zostały rozegrane w ramach biegu „Krośnieńska Dziesiątka”.
Na starcie biegu stanęło 13 funkcjonariuszy i pracowników komendy oddziału i placówek NoOSG. Najlepsi wśród strażników granicznych okazali się Wojciech Cybruch (WOŚ), który pokonał trasę w czasie 36:57, Paweł Bogdał (PSG we Wrocławiu – Strachowicach) z czasem 37:31 i Łukasz Haręża (WZD) z czasem 37:59. W klasyfikacji kobiet „mundurowych” pierwsze miejsce zdobyła Izabela Narkun (WOI).
Do biegu „Krośnieńska Dziesiątka” przystąpiło 330 osób. W klasyfikacji generalnej zawodów aż czterech funkcjonariuszy NoOSG znalazło się w pierwszej dziesiątce. Zwycięzcy mistrzostw NoOSG zajęli odpowiednio 5,6 i 7 miejsce, a 10. miejsce w klasyfikacji generalnej przypadło Krzysztofowi Runowskiemu (PSG w Poznaniu – Ławicy), który dystans 10 km pokonał w czasie 38:30. Dobrym 12. miejscem cieszył się również Rafał Szymczyk (WdsCudz).
Organizatorem I Mistrzostw Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej był Komendant NoOSG. Gen. bryg. SG Andrzej Kamiński wręczył zwycięzcom trofea sportowe. Głównym organizatorem biegu „Krośnieńska Dziesiątka” był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim, a patronat nad biegiem objął Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula.