Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Walka o karpie - pierwsze miejsce dla Straży Granicznej - Sport -

Nawigacja

Sport

Walka o karpie - pierwsze miejsce dla Straży Granicznej

23.09.2013

20 września 2013 roku funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału SG z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu wzięli udział w pierwszych samorządowo-mundurowych zawodach wędkarskich „Stawy wodne” k. Starego Węglińca o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu. Spośród 10 drużyn: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, Miliczu i Bolesławcu, Urzędu Miasta w Zgorzelcu, Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, Urzędu Gminy w Zgorzelcu i Węglińcu, Nadleśnictwa w Węglińcu oraz Emerytów Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariusze SG ze Zgorzelca zajęli pierwsze miejsce. Z miażdżącą przewagą pokonali drużynę Emerytów PSP i Urzędu Gminy w Zgorzelcu łowiąc ponad 71 kg karpia. Druga drużyna turnieju złowiła już tylko ponad 43 kg ryby. Najbardziej utalentowanym zawodnikiem turnieju okazał się sierż. sztab. SG Damian Pyszka z PSG w Zgorzelcu, który złowił ponad 37 kg karpia.

20 września 2013 roku funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału SG z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu wzięli udział w pierwszych samorządowo-mundurowych zawodach wędkarskich „Stawy wodne” k. Starego Węglińca o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.

Spośród 10 drużyn: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, Miliczu i Bolesławcu, Urzędu Miasta w Zgorzelcu, Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu, Urzędu Gminy w Zgorzelcu i Węglińcu, Nadleśnictwa w Węglińcu oraz Emerytów Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariusze SG ze Zgorzelca zajęli pierwsze miejsce. Z miażdżącą przewagą pokonali drużynę Emerytów PSP i Urzędu Gminy w Zgorzelcu łowiąc ponad 71 kg karpia. Druga drużyna turnieju złowiła już tylko ponad 43 kg ryby.

Najbardziej utalentowanym zawodnikiem turnieju okazał się sierż. sztab. SG Damian Pyszka z PSG w Zgorzelcu, który złowił ponad 37 kg karpia.do góry