Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Wygrane zawody strzeleckie! - Sport -

Nawigacja

Sport

Wygrane zawody strzeleckie!

26.09.2013

25 września 2013 r. na terenie 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie odbyły się zawody strzeleckie o puchar Dowódcy 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Świdwinie, w których udział wzięła 3 osobowa drużyna z Placówki SG w Szczecinie-Goleniowie w składzie: - por. SG Magdalena Kwiatkowska - chor. SG Cezary Szlaski - sierż. sztab. SG Robert Wasiuk Placówka SG w Szczecinie – Goleniowie drużynowo zajęła I miejsce.

25 września 2013 r. na terenie 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie odbyły się zawody strzeleckie o puchar Dowódcy 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Świdwinie, w których udział wzięła 3 osobowa drużyna z Placówki SG w Szczecinie-Goleniowie w składzie:

- por. SG Magdalena Kwiatkowska

- chor. SG Cezary Szlaski

- sierż. sztab. SG Robert Wasiuk

Placówka SG w Szczecinie – Goleniowie drużynowo zajęła I miejsce.

W zawodach brało udział 16 drużyn z różnych służb mundurowych między innymi z Policji, Wojska, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Służby Leśnej i innych.

Wyniki indywidualne: II miejsce wśród kobiet por. SG Magdalena Kwiatkowska

III miejsce wśród mężczyzn chor. SG Cezary Szlaski. Nagrody wręczał dowódca 1-go Skrzydła Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie gen. bryg. pil. Tadeusz Mikutel oraz Komendant Powiatowy Policji - insp. Robert Rzeźnik.


do góry