Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Poznański Turniej Piłki Nożnej - Sport -

Nawigacja

Sport

Poznański Turniej Piłki Nożnej

28.11.2013

26 listopada 2013 r. z inicjatywy Komendanta PSG w Poznaniu - Ławicy oraz Przewodniczącego Zarządu TOZ w PSG w Poznaniu - Ławicy, odbył się Turniej Piłki Nożnej. Turniej rozegrany został w hali sportowej Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Zostało wystawionych pięć drużyn, które to reprezentowały poszczególne grupy Placówki. Po zaciętej walce:- I miejsce zajęła drużyna Grupy Bezpieczeństwa Lotów- II - drużyna Grupy ds. Cudzoziemców- III - drużyna reprezentująca Logistykę- IV - drużyna Grupy Służby Granicznej- V - drużyna GOŚ. Królem strzelców został Paweł Sieledczyk z GBL, a najlepszym bramkarzem Marek Hewusz z Grupy ds. Cudzoziemców. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i statuetki. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

26 listopada 2013 r. z inicjatywy Komendanta PSG w Poznaniu - Ławicy oraz Przewodniczącego Zarządu TOZ w PSG w Poznaniu - Ławicy, odbył się Turniej Piłki Nożnej. Turniej rozegrany został w hali sportowej Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Zostało wystawionych pięć drużyn, które to reprezentowały poszczególne grupy Placówki. Po zaciętej walce:
- I miejsce zajęła drużyna Grupy Bezpieczeństwa Lotów
- II - drużyna Grupy ds. Cudzoziemców
- III - drużyna reprezentująca Logistykę
- IV - drużyna Grupy Służby Granicznej
- V - drużyna GOŚ. Królem strzelców został Paweł Sieledczyk z GBL, a najlepszym bramkarzem Marek Hewusz z Grupy ds. Cudzoziemców.
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i statuetki. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
do góry