Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej X Maraton Komandosa - Sport -

Sport

X Maraton Komandosa

Autor :
02.12.2013

30.11.2013r. funkcjonariusze PSG we Wrocławiu-Strachowicach uczestniczyli w X Maratonie Komandosa w Lublińcu. Jubileuszowa impreza odbyła się w Kokotku. Zorganizowana została przez Wojskowy Klub Biegacza Meta Lubliniec oraz Jednostkę Wojskową Komandosów. W biegu wystartowała rekordowa liczba zawodników- 435, głównie mundurowych. Uczestnicy biegli w pełnym umundurowaniu polowym z plecakiem o wadze 10 kg na dystansie 42.192 km Funkcjonariusz PSG we Wrocławiu-Strachowicach st. sierż. SG Sławomir Grzyb zajął 2 miejsce spośród funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz 14 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

30.11.2013r. funkcjonariusze PSG we Wrocławiu-Strachowicach uczestniczyli w X Maratonie Komandosa w Lublińcu.