Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej III miejsce funcjonariusza SG w Biegu Po Zdrowie - Sport -

Nawigacja

Sport

III miejsce funcjonariusza SG w Biegu Po Zdrowie

Autor:

W dniu 28.08.2014 r. trzech funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Poznaniu- Ławicy wzięło udział w I Biegu Po Zdrowie. Okazją do biegu było 60-lecie Polskich Skrzydeł na Krzesinach - święto 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego i 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego.W biegu na dystansie 10 km uczestniczyli przedstawiciele wszystkich służb mundurowych. Do biegu przystąpiło 127 zawodników, w tym reprezentacja PSG w Poznaniu - Ławicy. Nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki, a sierż. szt. SG Krzysztof Runowski w kategorii OPEN z czasem 38 minut 16 sekund zajął trzecie miejsce. Chor. SG Krystian Moryl zajął 39, a chor. szt. SG Robert Ostrowski 67 miejsce.

W dniu 28.08.2014 r. trzech funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Poznaniu- Ławicy wzięło udział w I Biegu Po Zdrowie. Okazją do biegu było 60-lecie Polskich Skrzydeł na Krzesinach - święto 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego i 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego.
W biegu na dystansie 10 km uczestniczyli przedstawiciele wszystkich służb mundurowych. Do biegu przystąpiło 127 zawodników, w tym reprezentacja PSG w Poznaniu - Ławicy. Nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki, a sierż. szt. SG Krzysztof Runowski w kategorii OPEN z czasem 38 minut 16 sekund zajął trzecie miejsce. Chor. SG Krystian Moryl zajął 39, a chor. szt. SG Robert Ostrowski 67 miejsce.
Bieg wygrał funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji z Poznania, który osiągnął czas 36 minut 57 sekund. W części oficjalnej oraz dekoracji zwycięzców uczestniczył także ppor. SG Adrian Klimecki, przedstawiciel komendanta PSG w Poznaniu - Ławicy.