Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusz NoOSG wicemistrzem Polski w judo - Sport -

Nawigacja

Sport

Funkcjonariusz NoOSG wicemistrzem Polski w judo

Autor:

St. chor. SG Marcin Wójtowicz z Placówki SG we Wrocławiu - Strachowicach został wicemistrzem Polski w judo.13 września 2014 r. w Sobótce odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Judo. W turnieju udział wzięło 153 zawodników z Polski, Czech, Słowacji i Austrii.Marcin Wójtowicz reprezentował WKS Śląsk Wrocław w kategorii do 73 kg. Przegrał jedynie ostatni, finałowy pojedynek i wywalczył srebro.Marcin Wójtowicz, były mistrz Polski, trenuje od 18 lat i ma swoim koncie wiele medalowych osiągnięć w Polsce i Europie. W ubiegłych latach reprezentował Straż Graniczną w Mistrzostwach Polski Policji w Judo.2014/09/judo

St. chor. SG Marcin Wójtowicz z Placówki SG we Wrocławiu - Strachowicach został wicemistrzem Polski w judo.
13 września 2014 r. w Sobótce odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Judo. W turnieju udział wzięło 153 zawodników z Polski, Czech, Słowacji i Austrii.
Marcin Wójtowicz reprezentował WKS Śląsk Wrocław w kategorii do 73 kg. Przegrał jedynie ostatni, finałowy pojedynek i wywalczył srebro.
Marcin Wójtowicz, były mistrz Polski, trenuje od 18 lat i ma swoim koncie wiele medalowych osiągnięć w Polsce i Europie. W ubiegłych latach reprezentował Straż Graniczną w Mistrzostwach Polski Policji w Judo.