Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Samorządowo - Mundurowe Zawody Wędkarskie - Sport -

Nawigacja

Sport

Samorządowo - Mundurowe Zawody Wędkarskie

Autor :
30.09.2014

24.09.2014 r. odbyły się II Wędkarskie Zawody Samorządowo – Mundurowe o Puchar Starosty Powiatu Zgorzeleckiego "Zgorzelec 2014". W zawodach udział wzięły drużyny reprezentujące wszystkie służby mundurowe regionu, a także przedstawiciele samorządów powiatu zgorzeleckiego różnych szczebli. Straż Graniczna była reprezentowana przez funkcjonariuszy z Placówki SG w Zgorzelcu. W skład drużyny weszli: kpt. SG Andrzej Witkowski, mł.chor. SG Damian Pyszka oraz sierż.szt. SG Robert Znamiec. I to właśnie ta drużyna zdobyła pierwsze miejsce uzyskując wynik 34 kg złowionych karpi. Tym samym obroniła wywalczony w ubiegłym roku tytuł najlepszej ekipy. Drugie miejsce należało do drużyny Urzędu Gminy Zgorzelec, a trzecie – Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjny okazał się mł.chor. SG Damian Pyszka, który – po uzyskaniu wyniku 19 kg – stanął na najwyższym stopniu podium. Natomiast sierż.szt. SG Robert Znamiec z wynikiem 10,5 kg zajął indywidualnie trzecie miejsce.{gallery}2014/09/wedkarskie{/gallery}

24.09.2014 r. odbyły się II Wędkarskie Zawody Samorządowo – Mundurowe o Puchar Starosty Powiatu Zgorzeleckiego "Zgorzelec 2014". W zawodach udział wzięły drużyny reprezentujące wszystkie służby mundurowe regionu, a także przedstawiciele samorządów powiatu zgorzeleckiego różnych szczebli.
Straż Graniczna była reprezentowana przez funkcjonariuszy z Placówki SG w Zgorzelcu. W skład drużyny weszli: kpt. SG Andrzej Witkowski, mł.chor. SG Damian Pyszka oraz sierż.szt. SG Robert Znamiec. I to właśnie ta drużyna zdobyła pierwsze miejsce uzyskując wynik 34 kg złowionych karpi. Tym samym obroniła wywalczony w ubiegłym roku tytuł najlepszej ekipy. Drugie miejsce należało do drużyny Urzędu Gminy Zgorzelec, a trzecie – Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.
W klasyfikacji indywidualnej bezkonkurencyjny okazał się mł.chor. SG Damian Pyszka, który – po uzyskaniu wyniku 19 kg – stanął na najwyższym stopniu podium. Natomiast sierż.szt. SG Robert Znamiec z wynikiem 10,5 kg zajął indywidualnie trzecie miejsce.