Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Drugie i trzecie miejsce funkcjonariusza NoOSG w Mistrzostwach SG w Strzelectwie - Sport -

Nawigacja

Sport

Drugie i trzecie miejsce funkcjonariusza NoOSG w Mistrzostwach SG w Strzelectwie

24.04.2015

Sierż. szt. SG Adrian Pękosz z Placówki SG w Kłodzku zajął indywidualnie drugie miejsce wśród mężczyzn w Międzynarodowych Mistrzostwach Straży Granicznej. Mistrzostwa odbywały się w dniach 20 – 23 kwietnia 2015 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu.W zawodach udział wzięło 25 trzyosobowych drużyn reprezentujących oddziały, ośrodki szkolenia i Komendę Główną SG oraz reprezentacje innych służb mundurowych, także z Niemiec , Czech i Ukrainy. Nadodrzański Oddział SG reprezentowali kpt. SG Dominik Krumin z PSG we Wrocławiu – Strachowicach oraz mł. chor. SG Anita Krzykowska i sierż. szt. SG Adrian Pękosz z PSG w Kłodzku.

Sierż. szt. SG Adrian Pękosz z Placówki SG w Kłodzku zajął indywidualnie drugie miejsce wśród mężczyzn w Międzynarodowych Mistrzostwach Straży Granicznej. Mistrzostwa odbywały się w dniach 20 – 23 kwietnia 2015 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu.
W zawodach udział wzięło 25 trzyosobowych drużyn reprezentujących oddziały, ośrodki szkolenia i Komendę Główną SG oraz reprezentacje innych służb mundurowych, także z Niemiec , Czech i Ukrainy. Nadodrzański Oddział SG reprezentowali kpt. SG Dominik Krumin z PSG we Wrocławiu – Strachowicach oraz mł. chor. SG Anita Krzykowska i sierż. szt. SG Adrian Pękosz z PSG w Kłodzku.
Uczestnicy rywalizowali w pięciu konkurencjach w różnych rodzajach strzelań, m.in. strzelaniu dynamicznym, sytuacyjnym, SHOOT OFF. Chociaż drużyna NoOSG nie stanęła na podium, to w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn SG Adrian Pękosz z Nadodrzańskiego OSG zajął drugie miejsce; na pierwszym miejscu był Daniel Jurecki (ŚMOSG), na trzecim Daniel Chudek (OSS SG w Lubaniu. Adrian Pękosz zdobył jeszcze jeden medal – brązowy, w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn OPEN. W tej kategorii pierwsze miejsce zdobył Daniel Jurecki, a drugie Tomasz Lizak z Jednostki Wojskowej 4101 w Lublińcu.