Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Akcja honorowego oddawania krwi - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Akcja honorowego oddawania krwi

20.11.2014

Dnia 17.11.2014 r. funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Kłodzku oraz ich koledzy z innych służb mundurowych po raz kolejny włączyli się w akcję honorowego oddawania krwi. Tym razem organizatorem akcji pod nazwą „Twoja krew – Moje życie” był Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zakładzie Karnym w Kłodzku, który tym samym chciał uczcić 15 rocznicę swojej działalności. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęła Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska.W mobilne centrum krwiodawstwa zamienione zostało pomieszczenie Zakładu Karnego w Kłodzku, a obsługę przy pobieraniu krwi zapewnił personel medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wałbrzycha. Ten dar serca posłuży przy ratowaniu życia i zdrowia potrzebujących z powiatu kłodzkiego.Funkcjonariusze Placówki SG w Kłodzku cyklicznie przyłączają się do tego typu akcji, organizowanych przez kolegów różnych służb mundurowych, gdyż rozumieją jakim cennym lekiem jest krew. W zbiórce zorganizowanej przez kolegów ze Służby Więziennej oddało krew 13 funkcjonariuszy.Każda z osób oddała po 450 ml krwi.{gallery}2014/11/klodzkokrew{/gallery}

Dnia 17.11.2014 r. funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Kłodzku oraz ich koledzy z innych służb mundurowych po raz kolejny włączyli się w akcję honorowego oddawania krwi. Tym razem organizatorem akcji pod nazwą „Twoja krew – Moje życie” był Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zakładzie Karnym w Kłodzku, który tym samym chciał uczcić 15 rocznicę swojej działalności. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęła Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska.
W mobilne centrum krwiodawstwa zamienione zostało pomieszczenie Zakładu Karnego w Kłodzku, a obsługę przy pobieraniu krwi zapewnił personel medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wałbrzycha. Ten dar serca posłuży przy ratowaniu życia i zdrowia potrzebujących z powiatu kłodzkiego.
Funkcjonariusze Placówki SG w Kłodzku cyklicznie przyłączają się do tego typu akcji, organizowanych przez kolegów różnych służb mundurowych, gdyż rozumieją jakim cennym lekiem jest krew. W zbiórce zorganizowanej przez kolegów ze Służby Więziennej oddało krew 13 funkcjonariuszy.Każda z osób oddała po 450 ml krwi.

do góry