Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Spotkanie noworoczne w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Spotkanie noworoczne w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców

19.12.2014

18 grudnia 2014 r. kadra oraz mieszkańcy Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim uczestniczyli w spotkaniu z okazji zakończenia starego i przywitania nowego roku. W spotkaniu wziął udział również Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Tomasz Michalski, który złożył wszystkim obecnym życzenia dobrego Nowego 2015 Roku.Przebywający w ośrodku cudzoziemcy mieli tego wieczora również możliwość spróbowania tradycyjnych polskich potraw. Największym uznaniem cieszył się smażony karp oraz słodkie wypieki.Świąteczne i noworoczne akcenty zagościły w SOdC już kilka dni wcześniej. 13 grudnia odbył się tam bowiem Koncert Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Kościół Zielonoświątkowy. Występ grupy muzycznej Kościoła (zbór Betezda w Dzierżoniowie) i jej wokalne i instrumentalne wykonania nie tylko religijnych utworów, zostały przyjęte przez mieszkańców ośrodka z dużym zainteresowaniem.{gallery}2014/12/sodc{/gallery}

18 grudnia 2014 r. kadra oraz mieszkańcy Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim uczestniczyli w spotkaniu z okazji zakończenia starego i przywitania nowego roku. W spotkaniu wziął udział również Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Tomasz Michalski, który złożył wszystkim obecnym życzenia dobrego Nowego 2015 Roku.
Przebywający w ośrodku cudzoziemcy mieli tego wieczora również możliwość spróbowania tradycyjnych polskich potraw. Największym uznaniem cieszył się smażony karp oraz słodkie wypieki.
Świąteczne i noworoczne akcenty zagościły w SOdC już kilka dni wcześniej. 13 grudnia odbył się tam bowiem Koncert Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Kościół Zielonoświątkowy. Występ grupy muzycznej Kościoła (zbór Betezda w Dzierżoniowie) i jej wokalne i instrumentalne wykonania nie tylko religijnych utworów, zostały przyjęte przez mieszkańców ośrodka z dużym zainteresowaniem.

do góry