Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej "Na straży życia" w Zgorzelcu - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

"Na straży życia" w Zgorzelcu

13.05.2015

11 maja 2015 r., kolejny raz w tym roku, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu oddawali honorowo krew. Tym razem akcja pod hasłem "Na straży życia" była zorganizowana wspólnie z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater w Zgorzelcu.Zbiórka krwi odbyła się na terenie szkoły w mobilnym punkcie poboru krwi. Funkcjonariusze i uczniowie oddali wspólnie prawie 10 litrów cennego płynu (funkcjonariusze 4,05 litra, uczniowie - 5,4 litra).Akcja „Na straży życia” jest przedsięwzięciem mającym na celu ukazanie funkcjonariusza publicznego jako osoby niosącej pomoc i ratującej ludzkie życie. Ma również popularyzować ideę honorowego krwiodawstwa wśród młodzieży i przełamywać bariery związane z oddawaniem krwi.

11 maja 2015 r., kolejny raz w tym roku, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu oddawali honorowo krew. Tym razem akcja pod hasłem "Na straży życia" była zorganizowana wspólnie z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater w Zgorzelcu.
Zbiórka krwi odbyła się na terenie szkoły w mobilnym punkcie poboru krwi. Funkcjonariusze i uczniowie oddali wspólnie prawie 10 litrów cennego płynu (funkcjonariusze 4,05 litra, uczniowie - 5,4 litra).
Akcja „Na straży życia” jest przedsięwzięciem mającym na celu ukazanie funkcjonariusza publicznego jako osoby niosącej pomoc i ratującej ludzkie życie. Ma również popularyzować ideę honorowego krwiodawstwa wśród młodzieży i przełamywać bariery związane z oddawaniem krwi.

do góry