Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Komendant NoOSG odznaczył Komandora Biegu Piastów - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Komendant NoOSG odznaczył Komandora Biegu Piastów

01.06.2015

Złoty Medal za Zasługi dla Straży Granicznej z rąk gen. bryg. SG Andrzeja Kamińskiego odebrał 1 czerwca 2015 r. członek Zarządu Stowarzyszenia Biegu Piastów i jego Komandor pan Dariusz Serafin. Medal został przyznany przez Minister Spraw Wewnętrznych panią Teresę Piotrowską z okazji Święta Straży Granicznej. Odznaczenie jest uhonorowaniem wieloletnich działań pana Dariusza Serafina na rzecz SG.Pan Dariusz Serafin od wielu lat propaguje narciarstwo biegowe wśród funkcjonariuszy Straży Granicznej. To dzięki zaangażowaniu Komandora corocznie wielu strażników granicznych staje do pozytywnej sportowej rywalizacji także z kolegami z innych służb polskich, niemieckich i czeskich przyczyniając się tym samym do rozwoju współpracy z organami innych państw.

Złoty Medal za Zasługi dla Straży Granicznej z rąk gen. bryg. SG Andrzeja Kamińskiego odebrał 1 czerwca 2015 r. członek Zarządu Stowarzyszenia Biegu Piastów i jego Komandor pan Dariusz Serafin. Medal został przyznany przez Minister Spraw Wewnętrznych panią Teresę Piotrowską z okazji Święta Straży Granicznej. Odznaczenie jest uhonorowaniem wieloletnich działań pana Dariusza Serafina na rzecz SG.
Pan Dariusz Serafin od wielu lat propaguje narciarstwo biegowe wśród funkcjonariuszy Straży Granicznej. To dzięki zaangażowaniu Komandora corocznie wielu strażników granicznych staje do pozytywnej sportowej rywalizacji także z kolegami z innych służb polskich, niemieckich i czeskich przyczyniając się tym samym do rozwoju współpracy z organami innych państw.

do góry