Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze SG oddali krew - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Funkcjonariusze SG oddali krew

25.08.2015

22 sierpnia br. funkcjonariusze SG z Kłodzka wzięli udział w imprezie plenerowej pod nazwą „Motoserce – Motocykliści Dzieciom”. Festyn odbył się w Ziębicach, a głównym celem imprezy była zbiórka krwi.W ramach akcji zorganizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Urząd Miasta w Ziębicach oraz Klub Motocyklowy MotoFrankenstein, chętni mogli oddać krew, której w ostatnim czasie brakuje w placówkach medycznych w całej Polsce. Do akcji czynnie włączyli się również funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku z Komendantem PSG kpt. SG Piotrem Piekarskim na czele.

22 sierpnia br. funkcjonariusze SG z Kłodzka wzięli udział w imprezie plenerowej pod nazwą „Motoserce – Motocykliści Dzieciom”. Festyn odbył się w Ziębicach, a głównym celem imprezy była zbiórka krwi.
W ramach akcji zorganizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Urząd Miasta w Ziębicach oraz Klub Motocyklowy MotoFrankenstein, chętni mogli oddać krew, której w ostatnim czasie brakuje w placówkach medycznych w całej Polsce. Do akcji czynnie włączyli się również funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Kłodzku z Komendantem PSG kpt. SG Piotrem Piekarskim na czele.
Funkcjonariusze SG z Kłodzka wsparli jednocześnie działania organizatorów prezentując uczestnikom imprezy umundurowanie, elementy sprzętu służbowego i transportowego oraz propagując zachowania sprzyjające poprawie stanu bezpieczeństwa podczas trwających wakacji.
Do akcji „Motoserce” aktywie włączyły się 42 osoby. Łącznie zebrano prawie 19 litrów krwi, w tym prawie 2 litry od funkcjonariuszy SG.

do góry