Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze SG zatrzymali na lotnisku złodzieja - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Funkcjonariusze SG zatrzymali na lotnisku złodzieja

Rafał Potocki
11.09.2018

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Poznaniu-Ławicy zatrzymali 35-letniego mieszkańca Poznania, który przed odlotem do Londynu dokonał kradzieży w jednym ze sklepów na lotnisku. Wartość zabezpieczonych towarów oszacowano na kwotę niemal 4500 zł.

Funkcjonariusze SG zostali poinformowani przez pracowników jednego ze sklepów znajdujących się w hali odlotów o dokonaniu kradzieży. W wyniku przeprowadzonych czynności strażnicy graniczni ustalili sprawcę kradzieży. 35-letni mieszkaniec Poznania po przejściu kontroli bezpieczeństwa, czekając na odlot do Londynu udał się do jednego ze sklepów i dokonał kradzieży 4 butelek alkoholu, 5 flakonów perfum, 2 sztuk przenośnych głośników oraz słuchawek. Wartość odzyskanych towarów to prawie 4500 zł. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych. Wczoraj po sporządzeniu dokumentacji zatrzymany Wielkopolanin został przekazany funkcjonariuszom z KP Poznań-Jeżyce celem prowadzenia dalszych czynności.

do góry