Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej III Turniej Piłki Siatkowej - Sport -

Nawigacja

Sport

III Turniej Piłki Siatkowej

26.01.2010

W dniu 15.05.2009r. odbył się "III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta PSG w Kostrzynie nad Odrą", zorganizowany z okazji Święta Straży Granicznej.W turnieju wzięły udział 4 drużyny reprezentujące: Policję, Państwową Straż Pożarną, Służbę Celną i Straż Graniczną. Bezapelacyjnie, I miejsce zajęła drużyna reprezentująca Placówki SG w Świecku i Kostrzynie nad Odrą, która wygrała wszystkie swoje mecze. Kolejne miejsca przypadły drużynom z: Izby Celnej w Rzepinie, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kostrzynie nad Odrą i Komisariatu Policji w Kostrzynie nad Odrą.

W dniu 15.05.2009r. odbył się "III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta PSG w Kostrzynie nad Odrą", zorganizowany z okazji Święta Straży Granicznej.
W turnieju wzięły udział 4 drużyny reprezentujące: Policję, Państwową Straż Pożarną, Służbę Celną i Straż Graniczną. Bezapelacyjnie, I miejsce zajęła drużyna reprezentująca Placówki SG w Świecku i Kostrzynie nad Odrą, która wygrała wszystkie swoje mecze. Kolejne miejsca przypadły drużynom z: Izby Celnej w Rzepinie, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kostrzynie nad Odrą i Komisariatu Policji w Kostrzynie nad Odrą.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla Pana Dyrektora MOSiR w Kostrzynie nad Odra oraz dla Stowarzyszenia Kultury Fizycznej "OMEGA" z Rzepina.

do góry