Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Turniej o puchar Komendanta PSG w Kostrzynie n. Odrą - Sport -

Nawigacja

Sport

Turniej o puchar Komendanta PSG w Kostrzynie n. Odrą

21.04.2011

Reprezentacja Izby Celnej z Rzepina wygrała Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych o puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Kostrzynie nad Odrą zorganizowany 15 kwietnia 2011r. z okazji obchodów XX – lecia Straży Granicznej. GRATULACJE! Drugie miejsce zajęła drużyna Placówki Straży Granicznej w Kostrzynie nad Odrą z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, a trzecie reprezentacja Komendy Powiatowej Policji ze Słubic. Pozostałe drużyny już teraz myślą o rewanżu, ale to dopiero za rok.

Reprezentacja Izby Celnej z Rzepina wygrała Turniej Piłki Siatkowej Służb Mundurowych o puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Kostrzynie nad Odrą zorganizowany 15 kwietnia 2011r. z okazji obchodów XX – lecia Straży Granicznej. GRATULACJE!

Drugie miejsce zajęła drużyna Placówki Straży Granicznej w Kostrzynie nad Odrą z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, a trzecie reprezentacja Komendy Powiatowej Policji ze Słubic. Pozostałe drużyny już teraz myślą o rewanżu, ale to dopiero za rok.
do góry