Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych - Sport -

Nawigacja

Sport

Ogólnopolski Bieg Uliczny Służb Mundurowych

23.09.2014

Sześciu funkcjonariuszy Straży Granicznej wzięło udział w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Służb Mundurowych, który odbył się 20 września w Głuchołazach. Wśród nich najlepszy był st. chor. SG Paweł Bogdał z Placówki SG we Wrocławiu – Strachowicach.Bieg, którego organizatorem był Wydział Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Głuchołazach oraz Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz miał na celu propagowanie aktywnego stylu życia oraz integrację służb mundurowych z zawodnikami niemundurowymi na arenie sportowej. Jednym ze współorganizatorem tych zawodów był również Komendant Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej.W imprezie wzięli udział zawodnicy reprezentujący Straż Graniczną, Policję, Państwową Straż Pożarną, Służbę Więzienną i Wojsko Polskie. Oprócz biegu służb mundurowych odbyły się również biegi dla dzieci i młodzieży na krótszych dystansach i bieg VIP-ów. W zawodach brali także udział zawodnicy niemundurowi.Najlepszym zawodnikiem wśród funkcjonariuszy Straży Granicznej okazał się st. chor. SG Paweł Bogdał z Nadodrzańskiego Oddziału SG, który w kategorii Mundurowi Open zajął 9 miejsce.Fot. ŚMOSG{gallery}2014/09/biegglucholazy{/gallery}

Sześciu funkcjonariuszy Straży Granicznej wzięło udział w Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Służb Mundurowych, który odbył się 20 września w Głuchołazach. Wśród nich najlepszy był st. chor. SG Paweł Bogdał z Placówki SG we Wrocławiu – Strachowicach.
Bieg, którego organizatorem był Wydział Promocji Turystyki i Sportu Urzędu Miejskiego w Głuchołazach oraz Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz miał na celu propagowanie aktywnego stylu życia oraz integrację służb mundurowych z zawodnikami niemundurowymi na arenie sportowej. Jednym ze współorganizatorem tych zawodów był również Komendant Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej.
W imprezie wzięli udział zawodnicy reprezentujący Straż Graniczną, Policję, Państwową Straż Pożarną, Służbę Więzienną i Wojsko Polskie. Oprócz biegu służb mundurowych odbyły się również biegi dla dzieci i młodzieży na krótszych dystansach i bieg VIP-ów. W zawodach brali także udział zawodnicy niemundurowi.
Najlepszym zawodnikiem wśród funkcjonariuszy Straży Granicznej okazał się st. chor. SG Paweł Bogdał z Nadodrzańskiego Oddziału SG, który w kategorii Mundurowi Open zajął 9 miejsce.

Fot. ŚMOSG

do góry