Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanego 7 listami gończymi - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanego 7 listami gończymi

Rafał Potocki
05.02.2018

Funkcjonariusze z Placówki SG w Zielonej Górze -Babimoście zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany 7 listami gończymi przez polskie organy ścigania, wymiar sprawiedliwości oraz Interpol.

Podczas kontroli drogowej pojazdu marki volkswagen, funkcjonariusze z Placówki SG w Zielonej Górze-Babimoście wylegitymowali pasażera 46-letniego obywatela naszego kraju, który na stałe mieszkał w Berlinie. Kiedy sprawdzenia, których dokonali funkcjonariusze Straży Granicznej potwierdziły, że mężczyzna jest poszukiwany, został on zatrzymany. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono, że zatrzymany 46-latek poszukiwany był w sumie 7 listami gończymi. W katalogu czynów zabronionych, za które poszukiwany był mężczyzna znalazły się między innymi znęcanie się fizyczne lub psychiczne, prowadzeniem pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających, kradzieże z włamaniem oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Po sporządzeniu dokumentacji procesowej mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom Policji celem osadzenia w Areszcie Śledczym. Najbliższe 4 lata i 4 miesiące spędzi za kratami.

 

do góry