Delegacja Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w składzie Zastępca Komendanta ppor. SG Małgorzata Węglarska-Przepióra, ppłk SG Piotr Wojtunik i kpt. SG Katarzyna Kotopka-Łanda złożyła kwiaty pod pomnikiem poległych na cmentarzu komunalnym w Krośnie Odrzańskim, a następnie wzięła udział w odsłonięciu tablicy pamięci Zesłańców Sybiru. Delegacji z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej towarzyszył poczet sztandarowy.
Aktualności
79. rocznica agresji ZSRR na Polskę
Natalia Żabka
18.09.2018


