Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej otrzymali nagrody Ministra SWiA - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej otrzymali nagrody Ministra SWiA

Rafał Potocki
25.10.2017

Pięciu funkcjonariuszy z Nadodrzańskiego Oddziału SG zostało wyróżnionych nagrodą Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za skuteczność i profesjonalizm w służbie.

Dzisiaj, Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Wojciech Skowronek w obecności całej kadry kierowniczej NoOSG, wręczył pięciu funkcjonariuszom nagrody Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wyróżnieni funkcjonariusze na co dzień pełnią służbę w Wydziale Zabezpieczenia Działań NoOSG oraz w Placówkach Nadodrzańskiego SG w Kłodzku, Zgorzelcu, Zielonej Górze-Babimoście oraz Wrocławiu-Strachowicach. Komendant NoOSG gen. bryg. SG Wojciech Skowronek w imieniu swoim oraz całej kadry kierowniczej podziękował nagrodzonym za ich dokonania. Funkcjonariusze w swojej służbie wielokrotnie wyróżniali się w sposób szczególny zaangażowaniem, fachową wiedzą oraz doświadczeniem, które przekładało się na osiągane przez nich wyniki.

Komendant Nadodrzańskiego Oddziału SG gen.bryg. SG Wojciech Skowronek wręczył również nagrody, które przyznał funkcjonariuszom z Placówki SG w Zgorzelcu, za ujawnienie i zatrzymanie 3 milionów papierosów z przemytu.

do góry