Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Wspólny opłatek - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Wspólny opłatek

Rafał Potocki
14.12.2017

14 grudnia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. odbyło się wspólne spotkanie wigilijne służb mundurowych województwa lubuskiego.

Przedstawiciele wszystkich służb mundurowych z województwa lubuskiego po raz pierwszy, spotkali się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp, by przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W uroczystym spotkaniu uczestniczyli funkcjonariusze Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Krajowej Administracji Skarbowej oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych i współpracujących z lubuskimi służbami instytucji. Na spotkaniu nie zabrakło również samorządowców, Wicewojewody Lubuskiego  Roberta Palucha oraz Dyrektora Generalnego LUW Romana Sondeja.

Po wysłuchaniu kolęd w wykonaniu Zespół Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy”, do zgromadzonych świąteczne życzenia skierowali Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp., insp. Jarosław Janiak , Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej pułkownik Straży Granicznej Tomasz Michalski, Lubuski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, mł. brygadier Patryk Maruszak, Wicewojewoda Lubuski  Robert Paluch oraz Biskup Zielonogórsko-Gorzowskiego Tadeusz Lityński.

Jego Ekscelencja Biskup Zielonogórsko-Gorzowski Tadeusz Lityński pobłogosławił opłatek, którym podzielili się wszyscy zebrani. Przy słowach radosnych kolęd wszyscy zebrani życzyli sobie spokojnych świąt, dziękując też za to, co za nami.

 

do góry