Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Spotkanie opłatkowe w Komendzie Nadodrzańskiego Oddziału SG - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Spotkanie opłatkowe w Komendzie Nadodrzańskiego Oddziału SG

Rafał Potocki
21.12.2017

21 grudnia 2017 r. w Komendzie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli funkcjonariusze i pracownicy NoOSG oraz zaproszeni goście.

Wszystkich zgromadzonych gości powitał gen. bryg. SG Wojciech Skowronek - Komendant NoOSG, który w swym wystąpieniu dziękując za pełnioną na co dzień służbę i pracę, życzył funkcjonariuszom i pracownikom by Święta Bożego Narodzenia upłynęły spokojnie i radośnie w rodzinnym gronie.

W trakcie spotkania gen. bryg. SG Wojciech Skowronek w obecności Komendanta Placówki SG w Kłodzku mjr SG Piotra Piekarskiego wręczył Pani Marii Rochewicz pamiątkowy ryngraf z okazji 35-lecia pracy. Komendant NoOSG podziękował Pani Marii Rochewicz-pracownikowi Placówki SG w Kłodzku, za obowiązkowość oraz rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków oraz złożył życzenia zdrowia, satysfakcji z pracy oraz kolejnych jubileuszy.

Spotkanie opłatkowe uświetnił koncert kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Krośnie Odrzańskim. Przed wigilijnym poczęstunkiem wszyscy obecni podzielili się opłatkiem życząc sobie zdrowia, spokoju i pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Na spotkaniu opłatkowym był także Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula, który również złożył wszystkim obecnym życzenia. Nie zabrakło także reprezentantów współpracujących ze Strażą Graniczną instytucji oraz służb mundurowych – w spotkaniu uczestniczyli Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim Rafał Suchorski, kapelan garnizonowy Krosna Odrzańskiego ks. ppłk Jan Zapotoczny, Zastępca Komendanta 44. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Krośnie Odrzańskim ppłk Roman Lewandowski, Dowódca 5 Kresowego Batalionu Saperów ppłk SG Sławomir Osmelak oraz Pani Dyrektor Szkoły Muzycznej w Krośnie Odrzańskim Iwona Dobryniewska.

do góry