Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Inauguracja roku akademickiego w Akademii Morskiej

05.10.2011

1 października 2011 r. zainaugurowano rok akademicki 2011/2012 w Akademii Morskiej w Szczecinie. Akademia Morska kształci młodzież na trzech wydziałach (Wydział Nawigacyjny, Wydział Mechaniczny i Wydział Inżynieryjno – Ekonomiczny Transportu). Rok akademicki na Akademii Morskiej w Szczecinie rozpoczyna ok. 4000 studentów z czego 1200 to studenci I roku. AM to bardzo ważna dla miasta i regionu uczelnia współpracująca na wielu płaszczyznach również ze Strażą Graniczną. Uroczystość odbyła się na Wałach Chrobrego przy pięknej pogodzie i zainteresowaniu turystów i mieszkańców miasta. W uroczystościach wzięli udział włodarze miasta, przedstawiciele samorządu terytorialnego, zasłużeni dla morskiego Szczecina. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej reprezentował zastępca komendanta PSG w Szczecinie Porcie mjr SG Dariusz KALCZYŃSKI.

1 października 2011 r. zainaugurowano rok akademicki 2011/2012 w Akademii Morskiej w Szczecinie. Akademia Morska kształci młodzież na trzech wydziałach (Wydział Nawigacyjny, Wydział Mechaniczny i Wydział Inżynieryjno – Ekonomiczny Transportu). Rok akademicki na Akademii Morskiej w Szczecinie rozpoczyna ok. 4000 studentów z czego 1200 to studenci I roku. AM to bardzo ważna dla miasta i regionu uczelnia współpracująca na wielu płaszczyznach również ze Strażą Graniczną. Uroczystość odbyła się na Wałach Chrobrego przy pięknej pogodzie i zainteresowaniu turystów i mieszkańców miasta. W uroczystościach wzięli udział włodarze miasta, przedstawiciele samorządu terytorialnego, zasłużeni dla morskiego Szczecina. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej reprezentował zastępca komendanta PSG w Szczecinie Porcie mjr SG Dariusz KALCZYŃSKI.Autor zdjęć: Anna Soboń (Akademia Morska w Szczecinie)
do góry