Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Polsko - niemiecka narada dotycząca bezpieczeństwa na obszarach kolejowych podczas EURO2012 - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Polsko - niemiecka narada dotycząca bezpieczeństwa na obszarach kolejowych podczas EURO2012

29.03.2012

W dniach 27-28 marca 2012r. Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Michał Kogut wraz z przedstawicielami Komendy Głównej Straży Granicznej mjr SG Stanisławem Koguciukiem i mjr SG Arturem Żukowskim, Oficerem Łącznikowym SG w Berlinie, Komendantami Placówek w Poznaniu - Ławicy i Świecku oraz Naczelnikiem Wydziału Granicznego brali udział w polsko - niemieckiej naradzie dotyczącej bezpieczeństwa na obszarach kolejowych podczas EURO2012 zorganizowanej przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei w Poznaniu. Narada odbyła się w obecności Komendanta Głównego Straży Ochrony Kolei dr inż. Józefa Hałyka. W nardzie udział wzięli również przedstawiciele Policji Federalnej Niemiec, poznańskiej Policji, Polskich Linii Kolejowych, Niemieckich Linii Kolejowych oraz Komendanci SOK z Poznania, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry. Każda ze służb zaprezentowała swój sposób i stan przygotowań na czas EURO2012. Rozmawiano o rozbudowie infrastruktury kolejowej oraz bezpieczeństwie podróżnych i kibiców na międzynarodowych kolejowych szlakach komunikacyjnych. Głównym tematem była szeroko rozumiana współpraca służb w zakresie zapewnienia tego bezpieczeństwa.

W dniach 27-28 marca 2012r. Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Michał Kogut wraz z przedstawicielami Komendy Głównej Straży Granicznej mjr SG Stanisławem Koguciukiem i mjr SG Arturem Żukowskim, Oficerem Łącznikowym SG w Berlinie, Komendantami Placówek w Poznaniu - Ławicy i Świecku oraz Naczelnikiem Wydziału Granicznego brali udział w polsko - niemieckiej naradzie dotyczącej bezpieczeństwa na obszarach kolejowych podczas EURO2012 zorganizowanej przez funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei w Poznaniu. Narada odbyła się w obecności Komendanta Głównego Straży Ochrony Kolei dr inż. Józefa Hałyka.

W nardzie udział wzięli również przedstawiciele Policji Federalnej Niemiec, poznańskiej Policji, Polskich Linii Kolejowych, Niemieckich Linii Kolejowych oraz Komendanci SOK z Poznania, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry.

Każda ze służb zaprezentowała swój sposób i stan przygotowań na czas EURO2012. Rozmawiano o rozbudowie infrastruktury kolejowej oraz bezpieczeństwie podróżnych i kibiców na międzynarodowych kolejowych szlakach komunikacyjnych. Głównym tematem była szeroko rozumiana współpraca służb w zakresie zapewnienia tego bezpieczeństwa.


do góry