Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Kalejdoskop Zawodów - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Kalejdoskop Zawodów

24.04.2012

W dniu 18.04.2012 roku przedstawiciele PSG w Kostrzynie nad Odrą wzięli udział w organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Kostrzynie nad Odrą spotkanie z grupą młodzieży ponadgimnazjalnej. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach "Lubuskiego Edukatora Zawodowego", a jednym z jego przedsięwzięć był tzw."Kalejdoskop Zawodów" związanych z bezpieczeństwem i ochroną. Podczas spotkania funkcjonariusze przedstawili młodzieży specyfikę służby w Straży Granicznej oraz zasady naboru do SG. Zainteresowanie tym zawodem było bardzo duże.

W dniu 18.04.2012 roku przedstawiciele PSG w Kostrzynie nad Odrą wzięli udział w organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Kostrzynie nad Odrą spotkanie z grupą młodzieży ponadgimnazjalnej. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach "Lubuskiego Edukatora Zawodowego", a jednym z jego przedsięwzięć był tzw."Kalejdoskop Zawodów" związanych z bezpieczeństwem i ochroną.

Podczas spotkania funkcjonariusze przedstawili młodzieży specyfikę służby w Straży Granicznej oraz zasady naboru do SG. Zainteresowanie tym zawodem było bardzo duże.
do góry