Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej "Szczekamy na dom" - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

"Szczekamy na dom"

08.04.2013

W ostatnią niedzielę tj. 07.04.2013 r. funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki SG w Zgorzelcu wzięli udział w finale akcji charytatywnej na rzecz Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej „Szczekamy na dom”. Akcja ta miała na celu przybliżenie ludziom problemu bezdomności zwierząt, zebranie potrzebnych środków finansowych i karmy, ale przede wszystkim zwiększenie świadomość ludzi na temat świadomej adopcji bezdomnych psów. W ramach udziału w przedsięwzięciu, przewodnicy psów służbowych z PSG Zgorzelec zaprezentowali pokaz tresury psów oraz udzielili licznych porad w zakresie codziennej opieki nad psem oraz jego wychowania. Jak zawsze, największy aplauz wzbudziły umiejętności psów, wykorzystywane w codziennej pracy Straży Granicznej.

W ostatnią niedzielę tj. 07.04.2013 r. funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki SG w Zgorzelcu wzięli udział w finale akcji charytatywnej na rzecz Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej „Szczekamy na dom”. Akcja ta miała na celu przybliżenie ludziom problemu bezdomności zwierząt, zebranie potrzebnych środków finansowych i karmy, ale przede wszystkim zwiększenie świadomość ludzi na temat świadomej adopcji bezdomnych psów.

W ramach udziału w przedsięwzięciu, przewodnicy psów służbowych z PSG Zgorzelec zaprezentowali pokaz tresury psów oraz udzielili licznych porad w zakresie codziennej opieki nad psem oraz jego wychowania. Jak zawsze, największy aplauz wzbudziły umiejętności psów, wykorzystywane w codziennej pracy Straży Granicznej.do góry