Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Rozpoczęcie roku szkolnego w Dychowie - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Rozpoczęcie roku szkolnego w Dychowie

02.09.2013

2 września 2013 r. jak w większości polskich szkół podstawowych w szkole im. Lubuskiej Brygady Wojsk Ochrony Pogranicza w Dychowie, nad którą Nadodrzański Oddział Straży Granicznej sprawuje patronat, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014. Na zaproszenie Dyrektor szkoły Pani Katarzyny Dudzic - Syty w uroczystości wziął udział Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Andrzej Kamiński. W swym wystąpieniu życzył dzieciom wytrwałości i sukcesów w szkolnych zmaganiach.Podczas apelu jeden z uczniów swoim krótkim referatem przypomniał wszystkim jakim trudnym i tragicznym dniem dla uczniów sprzed 74 lat był 1 września. Pamięć o poległych i zamordowanych podczas II wojny światowej uczczono minutą ciszy.

2 września 2013 r. jak w większości polskich szkół podstawowych w szkole im. Lubuskiej Brygady Wojsk Ochrony Pogranicza w Dychowie, nad którą Nadodrzański Oddział Straży Granicznej sprawuje patronat, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014.

Na zaproszenie Dyrektor szkoły Pani Katarzyny Dudzic - Syty w uroczystości wziął udział Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Andrzej Kamiński. W swym wystąpieniu życzył dzieciom wytrwałości i sukcesów w szkolnych zmaganiach.

Podczas apelu jeden z uczniów swoim krótkim referatem przypomniał wszystkim jakim trudnym i tragicznym dniem dla uczniów sprzed 74 lat był 1 września. Pamięć o poległych i zamordowanych podczas II wojny światowej uczczono minutą ciszy.do góry