Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Polsko Niemieckie Centrum Współpracy z wizytą na Ukrainie - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Polsko Niemieckie Centrum Współpracy z wizytą na Ukrainie

Autor:

W dniach 05-06 listopada przedstawiciele Polsko Niemieckiego Centrum Współpracy w Świecku uczestniczyli w spotkaniu poświęconym Punktom Kontaktowym i Konsultacyjnym na Ukrainie. Koordynatorzy PNCW por. SG Marek Fila i POR Ulf Buschamnn zapoznali stronę ukraińską z modelem i zasadami funkcjonowania Centrum Współpracy, sposobami wymiany informacji oraz koordynacją działań dot. przestępczości transgranicznej. W spotkaniu ze strony polskiej również udział wzięli przedstawiciele Zarządu Granicznego KGSG oraz Kierownik Punku Kontaktowego w Kudowie Zdroju.

W dniach 05-06 listopada przedstawiciele Polsko Niemieckiego Centrum Współpracy w Świecku uczestniczyli w spotkaniu poświęconym Punktom Kontaktowym i Konsultacyjnym na Ukrainie. Koordynatorzy PNCW por. SG Marek Fila i POR Ulf Buschamnn zapoznali stronę ukraińską z modelem i zasadami funkcjonowania Centrum Współpracy, sposobami wymiany informacji oraz koordynacją działań dot. przestępczości transgranicznej.

W spotkaniu ze strony polskiej również udział wzięli przedstawiciele Zarządu Granicznego KGSG oraz Kierownik Punku Kontaktowego w Kudowie Zdroju.


do góry