Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Udział w prezentacji na Politechnice Wrocławskiej - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Udział w prezentacji na Politechnice Wrocławskiej

25.02.2014

Dział Współpracy Międzynarodowej i Dział Rekrutacji Politechniki Wrocławskiej zaprosił funkcjonariuszy Straży Granicznej do udziału w prezentacji dotyczącej przepisów związanych z pobytem obcokrajowców w Polsce. W ramach dni wstępnych dla obcokrajowców funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach przedstawił prezentację pt „Zasady wjazdu, pobytu i wyjazdu z terytorium RP studentów z krajów trzecich”. Prezentacja została przedstawiona w języku polskim i angielskim. W spotkaniu wzięli udział zagraniczni studenci korzystający ze współpracy międzynarodowej w zakresie programów nauczania szkól wyższych.

Dział Współpracy Międzynarodowej i Dział Rekrutacji Politechniki Wrocławskiej zaprosił funkcjonariuszy Straży Granicznej do udziału w prezentacji dotyczącej przepisów związanych z pobytem obcokrajowców w Polsce.

W ramach dni wstępnych dla obcokrajowców funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach przedstawił prezentację pt „Zasady wjazdu, pobytu i wyjazdu z terytorium RP studentów z krajów trzecich”. Prezentacja została przedstawiona w języku polskim i angielskim. W spotkaniu wzięli udział zagraniczni studenci korzystający ze współpracy międzynarodowej w zakresie programów nauczania szkól wyższych.

do góry