Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Dzień Flagi - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Dzień Flagi

Autor:

02 maja 2010r. w obiekcie przy ulicy Żołnierskiej, funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej Szczecin i Szczecin Port dokonali uroczystego podniesienia flagi państwowej. W uroczystości uczestniczył m.in. ppłk w stanie spocz. Andrzej SELEGA przewodniczący koła Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy, z którym to kołem obie Placówki ściśle współpracują. Mimo, że Dzień Flagi obchodziliśmy dopiero po raz siódmy, wpisał się on na stałe w nasz patriotyczny kalendarz.Również Funkcjonariusze Placówki SG w Szczecinie wzięli udział w uroczystych obchodach święta flagi państwowej przy pomniku Czynu Polaków na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wiązankę kwiatów wraz z przedstawicielami służb mundurowych złożył Zastępca Komendanta Placówki SG kpt. SG Zbigniew Włodarczyk.

02 maja 2010r. w obiekcie przy ulicy Żołnierskiej, funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej Szczecin i Szczecin Port dokonali uroczystego podniesienia flagi państwowej. W uroczystości uczestniczył m.in. ppłk w stanie spocz. Andrzej SELEGA przewodniczący koła Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy, z którym to kołem obie Placówki ściśle współpracują. Mimo, że Dzień Flagi obchodziliśmy dopiero po raz siódmy, wpisał się on na stałe w nasz patriotyczny kalendarz.
Również Funkcjonariusze Placówki SG w Szczecinie wzięli udział w uroczystych obchodach święta flagi państwowej przy pomniku Czynu Polaków na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wiązankę kwiatów wraz z przedstawicielami służb mundurowych złożył Zastępca Komendanta Placówki SG kpt. SG Zbigniew Włodarczyk.

do góry