Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Pozostanie w pamięci żywych - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Pozostanie w pamięci żywych

17.10.2011

W sobotę, 15 października 2011, funkcjonariusze i pracownicy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej pożegnali swoje kolegę chor. SG Piotra Ławro, który zginął w nieszczęśliwym wypadku samochodowym kilka dni wcześniej , gdy wracał po służbie do domu. Odszedł od nas dobry człowiek i dobry funkcjonariusz. Od 2006 roku służył w Straży Granicznej.  Rozpoczął od służby w PSG w Trzebieży, później w PSG w Lubieszynie, a od dwóch lat pełnił służbę w PSG w Szczecinie – Goleniowie. Ostatnie pożegnanie odbyło się w asyście kompanii honorowej i towarzystwie rodziny, przyjaciół, znajomych, współpracowników i towarzyszy służby, również z innych placówek. Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Michał Kogut wraz z zastępcą płk SG Wiesławem Rokickim złożyli pierwszy wieniec pożegnalny od funkcjonariuszy i pracowników cywilnych NoOSG. Za nimi wieńce i wiązanki złożyło wiele delegacji. Podczas mszy św. odczytano kondolencje złożone rodzinie przez Komendanta Głównego Straży Granicznej. Pamięć o nim pozostanie.

W sobotę, 15 października 2011, funkcjonariusze i pracownicy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej pożegnali swoje kolegę chor. SG Piotra Ławro, który zginął w nieszczęśliwym wypadku samochodowym kilka dni wcześniej , gdy wracał po służbie do domu.

Odszedł od nas dobry człowiek i dobry funkcjonariusz. Od 2006 roku służył w Straży Granicznej.  Rozpoczął od służby w PSG w Trzebieży, później w PSG w Lubieszynie, a od dwóch lat pełnił służbę w PSG w Szczecinie – Goleniowie. Ostatnie pożegnanie odbyło się w asyście kompanii honorowej i towarzystwie rodziny, przyjaciół, znajomych, współpracowników i towarzyszy służby, również z innych placówek. Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Michał Kogut wraz z zastępcą płk SG Wiesławem Rokickim złożyli pierwszy wieniec pożegnalny od funkcjonariuszy i pracowników cywilnych NoOSG. Za nimi wieńce i wiązanki złożyło wiele delegacji. Podczas mszy św. odczytano kondolencje złożone rodzinie przez Komendanta Głównego Straży Granicznej. Pamięć o nim pozostanie.

do góry