Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Wylicytowali dzień z Sekcją Realizacji - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Wylicytowali dzień z Sekcją Realizacji

22.03.2012

21 marca 2012 r. w Komendzie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej gościli zwycięzcy tegorocznej licytacji WOŚP, w której można było wylicytować dwa podwójne zaproszenia do spędzenia jednego dnia z Sekcją Realizacji, czyli. tzw. antyterrorystami. Przygotowany dla zwycięzców licytacji program nie pozwalał się nudzić. Rozpoczęli swój dzień od zapoznania się ze specyfiką służby funkcjonariuszy, bronią i narzędziami technicznymi, którą dysponują funkcjonariusze służące w tak elitarnej jednostce jaką jest Sekcja Realizacji, a następnie stali się uczestnikami i obserwatorami szkolenia strzeleckiego tych funkcjonariuszy. Dla zwycięzców przygotowano stanowiska z symulatorami laserowymi, a funkcjonariusze dali pokaz strzelań taktycznych z broni palnej. Następnie wszyscy udali się w teren, by w innych warunkach obserwować trening uzbrojonych po tzw. "zęby" funkcjonariuszy. To przysporzyło najwięcej atrakcji. Po powrocie goście mieli okazję oglądnąć salę tradycji NoOSG i wysłuchać historii z dziejów WOP i Straży Granicznej.

21 marca 2012 r. w Komendzie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej gościli zwycięzcy tegorocznej licytacji WOŚP, w której można było wylicytować dwa podwójne zaproszenia do spędzenia jednego dnia z Sekcją Realizacji, czyli. tzw. antyterrorystami.

Przygotowany dla zwycięzców licytacji program nie pozwalał się nudzić. Rozpoczęli swój dzień od zapoznania się ze specyfiką służby funkcjonariuszy, bronią i narzędziami technicznymi, którą dysponują funkcjonariusze służące w tak elitarnej jednostce jaką jest Sekcja Realizacji, a następnie stali się uczestnikami i obserwatorami szkolenia strzeleckiego tych funkcjonariuszy. Dla zwycięzców przygotowano stanowiska z symulatorami laserowymi, a funkcjonariusze dali pokaz strzelań taktycznych z broni palnej. Następnie wszyscy udali się w teren, by w innych warunkach obserwować trening uzbrojonych po tzw. "zęby" funkcjonariuszy. To przysporzyło najwięcej atrakcji. Po powrocie goście mieli okazję oglądnąć salę tradycji NoOSG i wysłuchać historii z dziejów WOP i Straży Granicznej.
do góry