Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Ślub w Strzeżonym Ośrodku - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Ślub w Strzeżonym Ośrodku

15.10.2012

15 października br. w nietypowym dla tej uroczystości miejscu w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim dwoje młodych ludzi - Polka i Marokańczyk, zawarło związek małżeński w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. To nie pierwszy ślub w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim, ale też nie jest to uroczystość, która ma tu miejsce często. Od początku funkcjonowania Ośrodka, tj. od 1 stycznia 2009r. zawarto w nim pięć związków małżeńskich. Ten jest szósty. I mimo krat w oknach były obrączki, kwiaty, życzenia i tort weselny. Na ślubie obecni byli rodzice panny młodej, świadkowie oraz kilku funkcjonariuszy.

15 października br. w nietypowym dla tej uroczystości miejscu w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim dwoje młodych ludzi - Polka i Marokańczyk, zawarło związek małżeński w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego.

To nie pierwszy ślub w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim, ale też nie jest to uroczystość, która ma tu miejsce często. Od początku funkcjonowania Ośrodka, tj. od 1 stycznia 2009r. zawarto w nim pięć związków małżeńskich. Ten jest szósty. I mimo krat w oknach były obrączki, kwiaty, życzenia i tort weselny. Na ślubie obecni byli rodzice panny młodej, świadkowie oraz kilku funkcjonariuszy.


do góry