Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Delegacja WSzW w PNCW - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Delegacja WSzW w PNCW

18.01.2013

16.01.2013 r. w Polsko - Niemieckim Centrum Współpracy w Świecku przebywała delegacja z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Zielonej Górze na czele z Szefem Sztabu płk. dr. inż. Jarosławem SIUDA. Celem wizyty było zapoznanie się z modelem i zasadami funkcjonowania Centrum Współpracy. Przedstawiciele Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego mieli możliwość zwiedzić salę operacyjną PNCW oraz przyjrzeć się z bliska współpracy 8 służb. Delegacji towarzyszyli: p.o. Naczelnika Wydziału Granicznego mjr SG Jarosław ŻAGUŃ oraz Specjalista ds. Readmisji Polsko – Niemieckiego Centrum Współpracy z siedzibą w Świecku Wydziału Granicznego chor. sztab. SG Artur GÓRECKI.

16.01.2013 r. w Polsko - Niemieckim Centrum Współpracy w Świecku przebywała delegacja z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Zielonej Górze na czele z Szefem Sztabu płk. dr. inż. Jarosławem SIUDA.

Celem wizyty było zapoznanie się z modelem i zasadami funkcjonowania Centrum Współpracy. Przedstawiciele Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego mieli możliwość zwiedzić salę operacyjną PNCW oraz przyjrzeć się z bliska współpracy 8 służb.

Delegacji towarzyszyli: p.o. Naczelnika Wydziału Granicznego mjr SG Jarosław ŻAGUŃ oraz Specjalista ds. Readmisji Polsko – Niemieckiego Centrum Współpracy z siedzibą w Świecku Wydziału Granicznego chor. sztab. SG Artur GÓRECKI.

do góry