Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej 7 litrów krwi dla ratowania innych - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

7 litrów krwi dla ratowania innych

23.01.2014

19 grudnia 2013r. oraz 21 stycznia 2014r. funkcjonariusze PSG w Poznaniu - Ławicy należący do Klubu HDK PCK przy NoOSG w Krośnie Odrzańskim zorganizowali kolejne akcje oddawania krwi w których uczestniczyło 13 funkcjonariuszy i 1 pracownik cywilny. Oddaliśmy 7,3 litra krwi i osocza. W minionym roku funkcjonariusze z Placówki w Poznaniu - Ławicy przeprowadzili samodzielnie lub uczestniczyli razem z innymi podmiotami w 13 akcjach oddawania krwi na terenie miasta Poznań (Wampiriada, Nasza Krew Nasza Ojczyzna, Noworoczny Dar Krwi, Świąteczna Kropla Krwi) oraz w ratowaniu życia i na planowane zabiegi lub operacje osób zarówno ze Straży Granicznej jak i spoza formacji. 76 funkcjonariuszy oddało 36,95 litra krwi i jej składników.

19 grudnia 2013r. oraz 21 stycznia 2014r. funkcjonariusze PSG w Poznaniu - Ławicy należący do Klubu HDK PCK przy NoOSG w Krośnie Odrzańskim zorganizowali kolejne akcje oddawania krwi w których uczestniczyło 13 funkcjonariuszy i 1 pracownik cywilny. Oddaliśmy 7,3 litra krwi i osocza.

W minionym roku funkcjonariusze z Placówki w Poznaniu - Ławicy przeprowadzili samodzielnie lub uczestniczyli razem z innymi podmiotami w 13 akcjach oddawania krwi na terenie miasta Poznań (Wampiriada, Nasza Krew Nasza Ojczyzna, Noworoczny Dar Krwi, Świąteczna Kropla Krwi) oraz w ratowaniu życia i na planowane zabiegi lub operacje osób zarówno ze Straży Granicznej jak i spoza formacji. 76 funkcjonariuszy oddało 36,95 litra krwi i jej składników.


Oddając jednorazowo krew możesz uratować trzy życia.

do góry