Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Koncert młodych muzyków w SODC - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Koncert młodych muzyków w SODC

31.01.2014

29.01.2014 r. na terenie Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim odbył się kolejny, po świątecznej przerwie, koncert uczniów ze Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Krośnie Odrzańskim. Organizatorem spotkań z muzyką są funkcjonariusze na co dzień prowadzący zajęcia dydaktyczno - wychowawcze z cudzoziemcami przebywającymi w Ośrodku. Uczniowie Szkoły Muzycznej byli pod opieką nauczycieli oraz Pani Dyrektor mgr Iwony Dobrenieckiej. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem wśród cudzoziemców i funkcjonariuszy. Podziękowania dla uczniów i nauczycieli za ciekawy koncert złożył Kierownik Ośrodka mjr SG Krzysztof Słowik. Młodzi muzycy, za chęć i radość, jaką dają innym, otrzymali skromne upominki.

29.01.2014 r. na terenie Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Krośnie Odrzańskim odbył się kolejny, po świątecznej przerwie, koncert uczniów ze Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Krośnie Odrzańskim. Organizatorem spotkań z muzyką są funkcjonariusze na co dzień prowadzący zajęcia dydaktyczno - wychowawcze z cudzoziemcami przebywającymi w Ośrodku.

Uczniowie Szkoły Muzycznej byli pod opieką nauczycieli oraz Pani Dyrektor mgr Iwony Dobrenieckiej. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem wśród cudzoziemców i funkcjonariuszy. Podziękowania dla uczniów i nauczycieli za ciekawy koncert złożył Kierownik Ośrodka mjr SG Krzysztof Słowik. Młodzi muzycy, za chęć i radość, jaką dają innym, otrzymali skromne upominki.


do góry