Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Wiceprezydent Policji Federalnej w NoOSG - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Wiceprezydent Policji Federalnej w NoOSG

13.06.2014

Dzisiaj płk SG Tomasz Michalski, Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału SG, spotkał się z Ralphem Krügerem, Wiceprezydentem Policji Federalnej w Berlinie. Pan Ralf Krüger wraz z delegacją przybył do Komendy Oddziału, aby omówić najważniejsze aspekty bieżącej współpracy w zakresie realizacji pilotażowego projektu „Wspólnych polsko – niemieckich placówek z mieszana obsadą w Świecku i Ludwigsdorfie”. W spotkaniu udział wziął również por. SG Marek Fila, p.o. Naczelnika Wydziału Granicznego NoOSG.

Dzisiaj płk SG Tomasz Michalski, Zastępca Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału SG, spotkał się z Ralphem Krügerem, Wiceprezydentem Policji Federalnej w Berlinie. 
Pan Ralf Krüger wraz z delegacją przybył do Komendy Oddziału, aby omówić najważniejsze aspekty bieżącej współpracy w zakresie realizacji pilotażowego projektu „Wspólnych polsko – niemieckich placówek z mieszana obsadą w Świecku i Ludwigsdorfie”. W spotkaniu udział wziął również por. SG Marek Fila, p.o. Naczelnika Wydziału Granicznego NoOSG.
do góry