Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej SG w "Zielonej Szkole" - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

SG w "Zielonej Szkole"

18.06.2014

17 czerwca 2014 roku funkcjonariusze Wydziałów Zabezpieczenia Działań i Koordynacji Działań Nadodrzańskiego OSG promowali wśród dzieci i młodzieży bezpieczne zachowania i prezentowali sprzęt służbowy. Pokaz został przeprowadzony na stadionie OSiR w Krośnie Odrzańskim i uczestniczyły w nim uczniowie krośnieńskiej szkoły podstawowej w ramach „Zielonej Szkoły”. Dzieci zobaczyć mogły psa służbowego podczas pracy. Funkcjonariusze wyjaśnili również, jak należy zachowywać się podczas ataku psa i jakie postawy przyjmować. Uczniowie otrzymali symboliczne paszporty i drobne upominki. Organizatorem festynu był OSiR w Krośnie Odrzańskim.

17 czerwca 2014 roku funkcjonariusze Wydziałów Zabezpieczenia Działań i Koordynacji Działań Nadodrzańskiego OSG promowali wśród dzieci i młodzieży bezpieczne zachowania i prezentowali sprzęt służbowy. 
Pokaz został przeprowadzony na stadionie OSiR w Krośnie Odrzańskim i uczestniczyły w nim uczniowie krośnieńskiej szkoły podstawowej w ramach „Zielonej Szkoły”. Dzieci zobaczyć mogły psa służbowego podczas pracy. Funkcjonariusze wyjaśnili również, jak należy zachowywać się podczas ataku psa i jakie postawy przyjmować. Uczniowie otrzymali symboliczne paszporty i drobne upominki. Organizatorem festynu był OSiR w Krośnie Odrzańskim.


do góry