Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze SG propagują bezpieczne zachowania - Z życia Oddziału -

Nawigacja

Z życia Oddziału

Funkcjonariusze SG propagują bezpieczne zachowania

11.08.2014

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze z Placówki SG w Kłodzku, w ramach rządowego programu "Razem Bezpieczniej" dwukrotnie uczestniczyli w imprezach plenerowych promując zachowania sprzyjające poprawie stanu bezpieczeństwa, szczególnie podczas trwających wakacji.9 sierpnia 2014 r. w Kamieńcu Ząbkowickim uczestniczyli w festynie towarzyszącym zawodom strażackim pod nazwą TFA - Toughest Firefighter Alive (Najtwardszy Strażak Przetrwa). Impreza została zorganizowana przez miejscowych strażaków już po raz trzeci.W niedzielę, 10 sierpnia 2014 r., funkcjonariusze wzięli udział w festynie rodzinnym w Wadochowicach w powiecie ząbkowickim. W zorganizowanym punkcie informacyjnym Straży Granicznej, dzieci, młodzież i dorośli zapoznawani byli ze specyfiką pełnienia służby w SG. Zaprezentowano także umundurowanie i sprzęt służbowy.{gallery}2014/07/festyny{/gallery}

Podczas minionego weekendu funkcjonariusze z Placówki SG w Kłodzku, w ramach rządowego programu "Razem Bezpieczniej" dwukrotnie uczestniczyli w imprezach plenerowych promując zachowania sprzyjające poprawie stanu bezpieczeństwa, szczególnie podczas trwających wakacji.
9 sierpnia 2014 r. w Kamieńcu Ząbkowickim uczestniczyli w festynie towarzyszącym zawodom strażackim pod nazwą TFA - Toughest Firefighter Alive (Najtwardszy Strażak Przetrwa). Impreza została zorganizowana przez miejscowych strażaków już po raz trzeci.
W niedzielę, 10 sierpnia 2014 r., funkcjonariusze wzięli udział w festynie rodzinnym w Wadochowicach w powiecie ząbkowickim. W zorganizowanym punkcie informacyjnym Straży Granicznej, dzieci, młodzież i dorośli zapoznawani byli ze specyfiką pełnienia służby w SG. Zaprezentowano także umundurowanie i sprzęt służbowy.

do góry