Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Poszukiwany za spowodowanie śmierci, zatrzymany przez SG na lotnisku we Wrocławiu - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Poszukiwany za spowodowanie śmierci, zatrzymany przez SG na lotnisku we Wrocławiu

Rafał Potocki
09.10.2017

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach zatrzymali obywatela naszego kraju, poszukiwanego przez polski wymiar sprawiedliwości.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 6 października, po jego przylocie z Wielkiej Brytanii. Funkcjonariusze SG dokonując sprawdzeń w bazach danych ustalili, iż 31-letni mieszkaniec Dolnego Śląska poszukiwany jest listem gończym za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna został zatrzymany i po sporządzeniu stosownej dokumentacji przekazany funkcjonariuszom Policji.

 

do góry