Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Pomoc dla powodzian ze Słubic - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Pomoc dla powodzian ze Słubic

18.06.2010

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni z Placówki Straży Granicznej w Świecku 16 czerwca br. przekazali 1520 zł na konto gminy Słubice w województwie mazowieckim, by wspomóc tych, którzy doznali skutków powodzi.W dniu 3 czerwca 2010r. w Słubicach rozpoczęła się akcja pomocy powodzianom ze Słubic w województwie mazowieckim. Jest to jedna z pośród gmin, które najbardziej ucierpiały z tytułu zniszczeń spowodowanych tegoroczną powodzią w dorzeczu Wisły.  Mieszkańcy gminy Słubic (tej w województwie lubuskim) chcą pomóc i odwdzięczyć się słubiczanom z powiatu płockiego za wsparcie podczas powodzi w 1997 r. Placówka Straży Granicznej w Świecku przyłączyła się do akcji i przeprowadziła zbiórkę pieniędzy pośród swoich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych.  

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni z Placówki Straży Granicznej w Świecku 16 czerwca br. przekazali 1520 zł na konto gminy Słubice w województwie mazowieckim, by wspomóc tych, którzy doznali skutków powodzi.
W dniu 3 czerwca 2010r. w Słubicach rozpoczęła się akcja pomocy powodzianom ze Słubic w województwie mazowieckim. Jest to jedna z pośród gmin, które najbardziej ucierpiały z tytułu zniszczeń spowodowanych tegoroczną powodzią w dorzeczu Wisły.  Mieszkańcy gminy Słubic (tej w województwie lubuskim) chcą pomóc i odwdzięczyć się słubiczanom z powiatu płockiego za wsparcie podczas powodzi w 1997 r. Placówka Straży Granicznej w Świecku przyłączyła się do akcji i przeprowadziła zbiórkę pieniędzy pośród swoich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych.  
do góry