Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Drużyna NoOSG mistrzami Straży Granicznej w piłce siatkowej - Sport -

Nawigacja

Sport

Drużyna NoOSG mistrzami Straży Granicznej w piłce siatkowej

11.12.2013

Drużyna Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Straży Granicznej w Piłce Siatkowej.Sportowa rywalizacja odbyła się w dniach 4-6 grudnia br. w Kętrzynie. Organizatorem zawodów było Centrum Szkolenia Straży Granicznej i Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wszystkie mecze rozegrano w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na parkiecie spotkało się 11 ekip siatkarskich z jednostek organizacyjnych SG z różnych regionów Polski. Współzawodnictwo, w wyniku którego wyłoniono półfinalistów, przebiegło w pierwszej fazie mistrzostw w czterech grupach. Drużyna Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej bez trudu zakwalifikowała się do półfinałów. W ostatecznej rozgrywce spotkali się z funkcjonariuszami z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG i wygrali pierwsze miejsce na podium.

Drużyna Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Straży Granicznej w Piłce Siatkowej.
Sportowa rywalizacja odbyła się w dniach 4-6 grudnia br. w Kętrzynie. Organizatorem zawodów było Centrum Szkolenia Straży Granicznej i Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej. Wszystkie mecze rozegrano w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na parkiecie spotkało się 11 ekip siatkarskich z jednostek organizacyjnych SG z różnych regionów Polski. Współzawodnictwo, w wyniku którego wyłoniono półfinalistów, przebiegło w pierwszej fazie mistrzostw w czterech grupach. Drużyna Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej bez trudu zakwalifikowała się do półfinałów. W ostatecznej rozgrywce spotkali się z funkcjonariuszami z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG i wygrali pierwsze miejsce na podium.

W klasyfikacji indywidualnej najlepszym zawodnikiem atakującym został sierż.sztab. SG Wojciech Kosek , a najlepszym zawodnikiem rozgrywającym chor. SG Łukasz Sobolewski.źródło: WMOSG


do góry