Straż Graniczna Nadodrzański Oddział Straży Granicznej Lubuska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Współpraca -

Nawigacja

Współpraca

Lubuska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

11.03.2013

7 marca 2013 r, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbyło się kolejne posiedzenie Lubuskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Spotkaniu przewodniczył wicemarszałek Jacek Hoffmann. Członkowie rady zajęli się m.in. stanem wdrażania zmian w procedurach egzaminacyjnych na prawo jazdy, Narodowym Programem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na lata 2013-2020, wznowieniem programu likwidacji niebezpiecznych miejsc na drogach Województwa Lubuskiego. W posiedzeniu Rady, z ramienia Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, uczestniczył mjr SG Jarosław Żaguń.

7 marca 2013 r, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze odbyło się kolejne posiedzenie Lubuskiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Spotkaniu przewodniczył wicemarszałek Jacek Hoffmann. Członkowie rady zajęli się m.in. stanem wdrażania zmian

w procedurach egzaminacyjnych na prawo jazdy, Narodowym Programem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na lata 2013-2020, wznowieniem programu likwidacji niebezpiecznych miejsc na drogach Województwa Lubuskiego. W posiedzeniu Rady, z ramienia Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, uczestniczył mjr SG Jarosław Żaguń.


{2013/03/lrbrd{/gallery}

do góry